ЛУДА УТАКМИЦА: Три пенала, аутогол Максимовића и реми 3:3 Саусола и Наполија

03. 03. 2021. у 21:13

ФУДБАЛЕРИ Сасуолоа и Наполија одиграли су вечерас нерешено 3:3, у 25. колу италијанске Серије А.

Свега је било у мечу. Сасуоло је повео аутоголом Николе Максимовића у 34. минуту, а потом је Пјотр Зелински Наполију донео изједначење само четири минута касније.

Поново води Сасуоло након пенала у зауставном времену првог полувремена. Наполи изједначује у 72. минуту, стрелац је био Ђовани ди Лоренцо.

По први пут Наполитанци воде у 89. минуту, стрелац је са пеналтика био Лоренцо Инсиње. Потом такође са "беле тачке" у 94. минуту Франческо Капуто поставља коначних 3:3.

Сасуоло је осми са 36 бодова, док је Наполи на петом месту са 44 бода. У наредном колу, Сасуоло ће гостовати Удинезеу, док ће Наполи дочекати Болоњу.