ИНТЕР И "ПИРЕЛИ": Разлаз после 27 година
ПОСЛЕ 27 година љубитељи фудбала неће више гледати Интер у препознатљивим дресовима на којима пише "Пирели", јер су италијански клуб и компанија за производњу пнеуматика окончали сарадњу.
ФОТО: АП
Од следеће сезоне генерални спонзор неро-азура постаје "Етихад", а Интер ће од тог уговора у наредних пет година остварити приход од 125 милиона евра.
Препоручујемо
ЧЕКАЈ, СТАНИ! Сви су их отписали, али Вулвси нижу победе и нису одустали од опстанка у Премијер лиги!
ТРЕЋИ узастопни лигашки тријумф фудбалери Вулверхемптона покушаће да остваре на "Џи теку" где ће их од 21.00 угостити Брентфорд.
16. 03. 2026. у 10:22
ЗАПАД У ШОКУ! Не може да верује шта је Русија управо урадила
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу - из Италије. У тој земљи је окончан спектакл - Зимске параолимпијске игре 2026, а тамо су Руси урадили оно што Запад није могао ни да сања.
16. 03. 2026. у 12:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)