ПАРТИЗАНОВА 13. У НИЗУ: Црно-бели надиграли Војводину у Хумској!

А. Илић

02. 03. 2021. у 15:48 >> 17:54

ФУДБАЛЕРИ Партизана савладали су Војводину у 25. колу Суперлиге Србије са 2:0, а оба гола постигао је Такума Асано.

Лакше него што се очекивало фудбалери Партизана савладали су Војводину.

Изабраници Александра Станојевића од самог почетка меча били су расположени за игру.

На самом почетку меча неколико пута припретио је Такума Асано, а у 25. минуту добру игру крунисао је голом. Јапански фудбалер био је веома расположен данас за игру.

"Јагуар" је своју добру игру крунисао другим голом у 64. минуту меча када га је одлично проиграо Бибрас Натхо који је са двадесетак метара успео да између неколико противничких играча "доктортски" проигра Јапанца који се одлично снашао за 2:0.

Ово је 13. победа Партизана у низу. Црно-бели у наредном мечу 7. марта гостују Раду на Бањици.

ПАРТИЗАН – ВОЈВОДИНА 2:0 (1:0)

(Асано 25', 64')

ПАРТИЗАН: Стојковић – Миљковић, С. Марковић, Вујачић, Обрадовић – Шћекић, Јојић – Асано (Бајбек од 71.), Натхо, Јовић (Л. Марковић од 46.) – Холендер. Тренер: Александар Станојевић.

ВОЈВОДИНА: Н. Симић – Андрић, Бралић, Саничанин, Деветак (Стојковић од 46.), Ђорђевић – Дринчић – Вукадиновић, Новевски (Бојић од 46.) , В. Симић (Гемовић од 62.) – Мркаић (Зукић од 62.). Тренер: Ненад Лалатовић.

КРАЈ МЕЧА

92. МИНУТ - Шутирао је након прекида Дринчић, одлично брани, лопта се одбија до Андрића, поново брани Стојковић, а потом још једном.

89. МИНУТ - Лазар Марковић шутирао је крај гола са велике удаљености.

85. МИНУТ - Припретио је Бајбек, али недостајала је завршница француском фудбалеру.

83. МИНУТ - Никола Андрић је центрирао са десне стране, али је лопта завршила у рукама Владимира Стојковића.

78. МИНУТ - Незадовољан због судијске одлуке да не досуди фаул над Обрадовиће негодовао је Станојевић који добија жути картон.

76. МИНУТ - Дринчић је имао прилику из прекида са двадесетак метара. Шутирао је искусни фудбалер Војводине тик изнад пречке.

69. МИНУТ - ПРИЛИКА ЗА ВОЈВОДИНУ! Дринчић је убацио у петерац, одлично реагује Стојковић.

63. МИНУТ - ГОЛ ПАРТИЗАН!  Минијатура Асана и Натха! Ово обично виђамо на уличном фудбалу или футсалу. Са двадесетак метара искоса Натхо шаље лопту између неколико играча Војводине, право до Асана који постиже нови гол

58. МИНУТ - Повукао је Марковић контру, након што је пресекао лопту на средини терена. шаље до Асана, лопта му пролази иза леђа.

53. МИНУТ - Добра контрола лопте и центаршут Лазара Марковића, али је Аранђел Стојковић био најбољи у скоку пред својим голом. Потом фаул Јојића над Симићем којим је спречена контра гостију

46. МИНУТ - Једна измена у Партизану: Лазар Марковић уместо Немање Јовића, а две у Војводини: Аранђел Стојковић и Петар Бојић уместо Младена Деветка и Владана Новевског.

45. МИНУТ - КРАЈ ПРВОГ ПОЛУВРЕМЕНА

44. МИНУТ - Шутирао је Асано, поново поред гола, а већ у наредном нападу Јапанац је имао велику шансу, али је шутирао крај гола.

40. МИНУТ - Поново прети Асано, шутира искоса, овога пута у спољни део мреже. Јапанац вечерас јако расположен за игру.

32. МИНУТ - Добра прилика за Партизан. Јовић је подигао лопту на петерац, тамо је Александар Миљковић покушао главом.

28. МИНУТ - Добар корнер изводи Дринчић, Стојковић испуцава у корнер.

25. МИНУТ - ГОЛ ПАРТИЗАН - Поново у овом мечу ради веза Јојић - Асано. Проиграо је везиста Јапанца, а он прецизно шутира у голманов угао, 1:0.

17. МИНУТ - Мркаић се пробио по левом боку и послао лопту пред гол Партизана где није било никог од његових саиграча да крунише акцију завршним ударцем.

10. МИНУТ - Покушао је сада Асано, поново није било опасности по гол Симића.

7. МИНУТ - Комбиновали су Јојић и Асано, Први је шутирао искоса, али крај гола Војводине

5. МИНУТ - Игра се између два шеснаестерца на самом почетку. У уводним минутима како се то жаргонски каже "испитивање снага" обе стране.

1. МИНУТ - Меч у Хумској је почео.