СКАНДАЛОЗНА ПРОСЛАВА ГОЛА ХРВАТСКОГ РЕПРЕЗЕНТАТИВЦА: Ребић срушио Рому, па као уличар псовао у камеру (ВИДЕО)
ХРВАТСКИ фудбалер Анте Ребић постигао је гол за Милан, а после тог поготка појурио је ка камери и сочно опсо
Фото: АП
"Је**м вам матер у ***** да вам је**м", док је његово лице било у крупном кадру.
Ово је довело до великог броја коментара на друштвеним мрежама.
Иначе, фудбалери Милана победили су у гостима Рому са 2:1.
Повео су гости голом Франка Кесија из пенала у 43. минуту, да би Рома у 50. минуту изједначила преко Жордана Верете.
Победу Милану донео је Анте Ребић голом у 58. минуту.
Спорни моменат се догађа после првог минута снимка
Препоручујемо
ИНТЕР ПОКАЗАО ЗВЕЗДИ КАКО ТРЕБА ПРОТИВ МИЛАНА: Нероазури су газде у Милану
21. 02. 2021. у 16:50
ДОБРЕ ВЕСТИ ЗА МИЛАН: Хрват није озбиљније повређен, спреман је за Звезду
15. 02. 2021. у 18:52
НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за понедељак
ЗА почетак нове радне недеље смо вам спремили следеће предлоге.
26. 01. 2026. у 07:00
ОТКРИВЕНО! Ево зашто Душан Мандић и Милош Ћук нису били на пријему код председника Александра Вучића после Европског првенства у ватерполу!
Србија и Мађарска одиграле су узбудљиво финале Европског првенства у ватерполу 2026. у Београду, а по завршетку те утакмице и титуле која је припала "делфинима", за њих је приејм организовао српски председник, Александар Вучић. На том пријему није било двојице златних ватерполиста.
26. 01. 2026. у 19:49
ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"
ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.
25. 01. 2026. у 20:42
Коментари (0)