ПРЕКИД ЦРНЕ СЕРИЈЕ ЛИВЕРПУЛА: Шампион коначно победио, додуше против последњег на табели

28. 02. 2021. у 22:38

ФУДБАЛЕРИ Ливерпула прекинули су серију пораза у Премијер лиги пошто су у гостима савладали фењераша Шефилд јунајтед са 2:0.

Ливерпул је играо без Алисона Бекера, који је био одсутан због породичне трагедије, али и Ђога Жоте, чији је повратак још увек неизвестан.

,,Редси“ су повели у 48. минуту голом Куртиса Џонса. Уследио је гол Манеа, који је поништен због офсајда, али је у 66. минуту лопта коју је упутио Фирмино окрзнула Кина Брајана и то је био аутогол за коначних 2:0 у корист гостију.

Ливерпул је шести на табели са 43 бода, док је Шефилд убедљиво последњи са 11 бодова.