ХРВАТ ПОСВЕТИО ГОЛ БАЛАШЕВИЋУ: Бивши играч Барселоне постигао првенац на Острву, па показао мајицу са ликом српске легенде (ВИДЕО)

28. 02. 2021. у 09:09

НЕКАДА хрватски “вундеркинд” Ален Халиловић, постигао је за Бирмингем победоносни погодак против Квинс Парк Ренџерса (2:1) и у самој завршници меча прославио свој првенац показавши мајицу на којој је био нацртан Ђорђе Балашевић.

Наиме, Бирмингем је био у минусу након првог полувремена, а онда је Педерсен у 82. минуту поравнао, да би Халиловић једним прецизним ударце, само пет минута пре краја сусрета, донео тријумф свом тиму, тек други у последњих пет утакмица.

Подсећања ради, познати српски песник и аутор преминуо је 19. фебруара од последица упале плућа коју је изазвала корона.

Иначе Халиловић је дете Динама из Загреба, а у каријери још увек није испунио онај потенцијал који му је предвиђан, иако је играо за Хамбург, Лас Палмас, Стандард, а био је и играч Барселоне и Милана.