КАТАЛОНЦИ ЛАКО КРОЗ АНДАЛУЗИЈУ: Барса на крилима Месија победила Севиљу (ВИДЕО)

Ч. В.

27. 02. 2021. у 18:41

ФУДБАЛЕРИ Барселоне победили су Севиљу у гостима са 2:0, а одлилан меч одиграо је Лионел Меси.

Воли Аргентинац да игра против Андалужана. Постигао је друг погодак на овом мечу и то му је био 38. гол у каријери против клуба са стадиона "Рамон Санчез Писхуан".

Била је Барселона бољи ривал, заличила је на шампионски тим. Домаћин ниједном за 90 минута озбиљније није запретио Тер Штегену.

Бољу игру изабраници Ронлада Кумана су крунисали у 29. минуту. Меси је сјајно послао лопту у простор за Дембелеа. Француз је изашао сам испред Боноа и није му било тешко да поравна резултат.

Држала је Барселона потом лопту у ногама, чувала резултат, имала још пар шанси да повећа предност (најбољу пропустио Дест - погодио стативу), а онда је Меси у 82. минуту погодио и потврдио тријумф Каталонаца.

Разменио је дупли пас са Морибом, обишао једног играча Севиље, голман домаћих је одбранио први покушај, а онда се лопта одбила на ногу капитену Барсе који ју је убацио у празну мрежу.

После ове победе Барселона је друга на табели са 53 бода, једним више, али и утакмицом више од Реала, док је Севиља на четвртом месту са 48 бодова.