ПАРТИЗАНОВА 12. У НИЗУ: Црно-бели са шест поготка славили против Инђије (ВИДЕО)

А. Илић

26. 02. 2021. у 12:40 >> 14:51

ФУДБАЛЕРИ Партизана славили су против Инђије резултатом 6:0 у дуелу 24. кола Суперлиге Србије.

Уписао је Партизан 12. победу у низу, а трећи меч без примљеног гола, уједно су изабраници Александра Станојевића са пет голова изједначили најбољи резултат против Инђије, управо тим резултатом славили су у првом мечу у Хумској.

Бибрас Натхо је са пеналтика погодио након што је Иван Обрадовић оборен ушеснаестерцу у 7. минуту меча.

Чекао је Партизан до 41. минута за свој други гол. Тада је Лазар Марковић искористио грешку одбране да увећа предност црно-белих.

Потом у зауставном времену првог полувремена након несхватљиве грешке голмана домаћих Јовичића уписује се Милош Јојић.

У Другом полувремену Такумо Асано у 52. минуту успева да још једном увећа предност гостију, да би потом Немања Јовић након контра напада поставио  5:0.

Потом у самој завршници шутирао је Бајбек, а одбитак о стативу у гол убацио је Вујачић за конаћних 6:0.

ИНЂИЈА - ПАРТИЗАН 0:6 (0:3)

(Натхо 7', Марковић 41', Јојић 45+2', Асано 52', Јовић 78', Вујачић 88)

Судија: Новак Симовић

ИНЂИЈА: Јовичић - Алексић, Чалов, Ками, Протић - Ђорђевић (Пантић од 58.), Шкорић - Ризнић (Ђурић од 46.), Нешковић (Јовановић од 64), Бастајић (Јобе од 85.) - Димитров (Илић од 64.) . Тренер: Дејан Челар.

ПАРТИЗАН: Стојковић – Миљковић, С. Марковић, Вујачић, Обрадовић – Шћекић, Јојић (Павловић од 66.) – Л. Марковић (Јовић од 54.), Натхо (Сума од 54.), Асано (Бајбек од 66,) – Штулић (Холендер од 54.) . Тренер: Александар Станојевић.

ДРУГО ПОЛУВРЕМЕ

КРАЈ МЕЧА - Партизан је заслужено уписао нову победу.

88. МИНУТ - ГОЛ ПАРТИЗАН Изашли су Сума и Бајбек испред голмана домаћина, на крају само корнер. Из тог корнера Вујачић уписује други гол у сезони.

85. МИНУТ - Најбоља прилика Инђије. Небојша Бастајић је са удаљености шутирао, Стојковић брани.

78. МИНУТ - ГОЛ ПАРТИЗАН - Млади фудбалер Партизана Немања Јовић искористио је летаргију у одбрани домаћина, изашао сам пред голмана и повисио на 5:0.

72. МИНУТ - Разумљиво, опао је ритам игре након четири гола Партизана. Променила су обојица тренера по неколико играча, али се чини да су црно-бели задовољни тренутним учинком, не јуре ка противничком голу.

56. МИНУТ - Сума пушта лопту за Јовића након центаршута Холендера, Јовичић брани, а Шћекић потом натрчава на одбитак - преко гола.

52. МИНУТ - ГОЛ ПАРТИЗАН! Офанзиван Партизан од старта. Након шест минута игре постигли су гол гости. Натхо добро проиграва Асана који кажњава превише простора који су му домаћи дозволили.

ПРВО ПОЛУВРЕМЕ

47. МИНУТ - Катастрофална грешка Јовичића! ГОЛ ПАРТИЗАН!Након аута домаћина лопта долази до Јовичића он се двоуми да ли да дода штоперу или испуца лопту, лоше додаје, Натхо га је притискао. Асано враћа до Јојића за 3:0.

42. МИНУТ - Асано је изашао пред Јовичића, овога пута уклизава голман домаћина и отклања опасност.

41. МИНУТ - ГОЛ ПАРТИЗАН - Погрешио је Данијел Каму, будан је био Такумо Асано који шаље до Марковића, а офанзивни везиста Партизана успева да савлада Јовичића иако је шутирао у голманов угао.

36. МИНУТ - Први корнер за Инђију. Спољни део мреже погодио је Алексић.

33. МИНУТ - Шћекић изводи још један прекид за Партизан, главом туче Штулић - офсајд. Одмах у наредном нападу добро комбинују црно-бели, покушао је Лазар Марковић, а Јовићић уклизава и спречава опасност.

29. МИНУТ - Добра прилика из слободног ударца након фаула над Миљковићем за црно-беле. Крај лопте Јојић и Натхо. Шутирао је Јојић - погађа Протића у "живом зиду"

27. МИНУТ - Напад домаћих завршио је ударцем Алексић, високо преко гола.

25. МИНУТ - Добро изведен корнер, Вујачић покушава главом са петерца, али шутира крај гола.

24. МИНУТ - Обећавајући напад за Партизан. Повукао је контру Обрадовић, додао до Асана, само корнер за црно-беле.

21. МИНУТ - Штулић је побегао чувару, шутирао је у паду, Марко Јовилић добро постављен пред својим голом.

14. МИНУТ - Имао је Лазар Марковић након одбитка добру прилику, Јовичић је био сигуран.

12. МИНУТ - Након почетног гола спао је мало ритам игре. Ипак, Партизан има контролу лопте

7. МИНУТ - ГОЛ! Сигуран извођач пенала био је Бибрас Натхо.

6. МИНУТ - ПЕНАЛ ПАРТИЗАН - Коста Алексић обара у шеснаестерцу Ивана Обрадовића. Пенал за црно-беле.

2. МИНУТ - Штулић је искористио грешку Чалова и нашао се сам пред Јовичићем, али је шутирао поред гола.

1. МИНУТ - Утакмица је почела.

Пратите Новости спорт на Фејсбуку

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01