ПОГЛЕДАЈТЕ СВЕ ГОЛОВЕ СА "САН СИРА": Храбра Звезда се није обрукала (ВИДЕО)

25. 02. 2021. у 23:28

МИЛАН и Црвена звезда одиграли су без победника на "Сан Сиру" 1:1 - укупан резултат 3:3. Овај резултат није био довољан црвено-белима да обезбеде пласман у полуфинале.

ПОГЛЕДАЈТЕ СВЕ ГОЛОВЕ СА САН СИРА: Храбра Звезда се није обрукала (ВИДЕО)

Два гола постигнута су у Италији. Милан је повео у 9. минуту када је Франк Кеси погодио са беле тачке.

Лопта је прилико ударца Радета Крунића погодила у руку Марка Гобељића, судија Хесус Хим Манзано је показао на 11 метара након гледања ВАР-а.

Звезда се није предавала и у 24. минуту је поравнала резултат. Гол је постигао Ел Фарду Бен. Искористио је додавање Иванића и искоса са леве стране савладао Ђанлуиђија Донаруму.

Гол репрезенттивца Коморских Острва можете да видите ОВДЕ.

Имали су гости неколико добрих прилика да дођу до победе, али нажалост у томе нису успели.