БИРМАНЧЕВИЋ БРЖИ ОД БОЛТА: Србин поставио рекорд српског фудбала!

Александар Илић
Александар Илић

23. 02. 2021. у 16:15

ЗАНИМЉИВА информација долази нам са Бановог брда.

БИРМАНЧЕВИЋ БРЖИ ОД БОЛТА: Србин поставио рекорд српског фудбала!

Фото: Nebojsa Parausic

У дуелу који су одиграли Чукарички и Златибор у 23. колу Суперлиге Србије Вељко Бирманчевић је поставио рекорд у српском фудбалу, бар од како је уведено ГПС мерење на Бановом брду. 

Везни фудбалер бело-црних је срушио све рекорде, у једном тренутку је истрчао невероватних 37,04 километара на час.

Подсетимо, недавно је још један српски играч, репрезентативац Србије Немања Радоњић, иначе бивши играч Чукаричког, истрчао брзину од 37 километара на час, у акцији код постизања гола против Монака за екипу Марсеја.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БИЋЕ ГОЛОВА НА СЕНТ ЏЕЈМСИСУ: Њукасл мора напасти грађане ако мисли да се поново нађе у финалу

БИЋЕ ГОЛОВА НА "СЕНТ ЏЕЈМСИСУ": Њукасл мора напасти "грађане" ако мисли да се поново нађе у финалу

ЊУКАСЛ и Манчестер сити укрстиће копља вечерас на "Сент Џејмсис парку" у првом мечу полуфинала ЕФЛ купа. Ово је обрачун актуелног освајача и клуба који жели да врати трофеј у своје витрине после неколико година паузе, тако да би требали гледати сјајан полуфинални двомеч.

13. 01. 2026. у 06:30

БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина

БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина

МНОГИ сањају о животу у Немачкој, Аустрији или Швајцарској, замишљајући мир, ред и бољи стандард. Ипак, искуства наших људи који су се преселили откривају да живот у западној Европи често носи неочекиване изазове који могу шокирати оне који су навикли на балканску спонтаност и топлину.

13. 01. 2026. у 10:22

Коментари (0)

ШТА ЗНАЧИ ФАХРЕТА? Турчин Брени открио значење имена: Мислим да оцртава моју праву личност