СУПЕР ЛИГА СРБИЈЕ: ТСЦ наставља серију, Рад носи три бода са крова

22. 02. 2021. у 17:14

Фудбалери ТСЦ-а савладали су на свом стадиону екипу Бачке са 3:0 у мечу 23. кола Линглонг Суперлиге Србије. Екипа коју са клупе предводи некадашњи селектор Србије Младен Крстајић, уписала је трећу победу у четири пролећне утакмице.

Меч је практично био решен у првом полувремену у којем је домаћин постигао сва три гола.

Станојев је начео ривала у 18. минуту, да би у финишу првог дела утакмице Зец постигао два гола у два минута, први у 40, а други у 41. минуту. ТСЦ је победом искористио пораз Спартака у недељу и преотео пето место на табели домаћег првенства.

Бачка остаје на 14 бодова и последњем месту на табели.

Минималне победе су уписали Јавор и Рад.

Утакмицу на крову у Вождовцу решио је Караклајић у 38 минуту и тиме поправио изгледе грађевинара за останак у Лиги. Сада имају само бод мање од првог изнад цре Новог Пазара који је поражен у Ивањици голом Илића у 52. минуту.

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17