ИНТЕР ПОКАЗАО ЗВЕЗДИ КАКО ТРЕБА ПРОТИВ МИЛАНА: Нероазури су газде у Милану

А. Илић

21. 02. 2021. у 16:50

ФУДБАЛЕРИ Милана поражени су на домаћем терену од Интера 3:0.

Ризиковао је Антонио Конте нападачком тактиком, а то му се вечерас баш исплатило.

Већ у петом минуту Лаутаро Мартинез искористио је проигравање Ромела Лукакуа и донео предност гостима.

Припретио је недуго потом Златан Ибрахимовић, а Хандановић је одлично реаговао. У наставку полувремена није било промене резултата.

У другом је Интер заиграо доста боље. Поново је Мартинез био стрелац гола у 57. минуту.

Поново је хрватски фудбалер био асистент само девет минута касније, тада је снажно шутирао Лукаку за 3:0.