ПОДЕЛА БОДОВА НА ПРЕМИЈЕРИ: Слога ремизирала са Радничким

Г.Ћ.

20. 02. 2021. у 22:48

НА премијери пролећног дела сезоне Прве лиге Србије, фудбалери краљевачке Слоге нису успели да остваре победу и освоје важна три бода против директног ривала за опстанак у прволигашком друштву.

У 18. колу "бели" су данас на Градском стадиону у Краљеву одиграли мршавих 1:1 (1:1) против Радничког из Пирота.

Оба гола виђена су у првом полувремену, а домаћој екипи није помогла ни чињеница да су гости последњих петнаестак минута имали играча мање. На крају, меч је завршен идентичним резултатом као дуел ових тимова у првом делу сезоне у Пироту.

У наредном 19. колу Слоги предстоји тешко гостовање другопласираном Кабелу у Новом Саду, док ће Раднички угостити имењака из Сремске Митровице.