ДРУГИ ГОЛ У СЕРИЈИ А: Иван Илић погодио у ремију Вероне (ВИДЕО)

20. 02. 2021. у 21:46

ВЕРОНА игра леп фудбал и допадљив фудбал. Овај тим је одиграо 2:2 у гостима против Ђенове у 23. колу Серије А, а први гол постигао је Иван Илић.

Хрватски стручњак Ивица Јурић се не либи да пружи шансу младом везисти, који му то враћа добрим играма. Ово је некадашњем играчу Црвене звезде био други гол у првенству Италије.

Играо се 17. минут када је спркси фудбалер искористио асистенцију Барака и са неких 11 метара закуцао лопту у мрежу домаћина.

Ђенова је преко Шомудорова дошла до изједначења, али је ново вођство Верони донео Фараони.

Ипак, домаћин је до бода дошао у четвртом минуту надокнаде, а стрелац је био хрватски играч Милан Бадељ.

Верона заузима осмо месту на табели са 34 бода, док је тим са "Луиђи Ферерис" стадиона на 12. месту на табели Серије А са 24 бода.

Гол српског везисте можете видети у видеу испод текста на 0:20.