ЧУКАРИЧКИ ПОТВРДИО СЈАЈНУ ФОРМУ: "Брђанима" четири минута довољна да сруше Златибор

20. 02. 2021. у 16:30

ФУДБАЛЕРИ Чукаричког победили су Златибор на свом терену у са 2:0 у првој утакмици 23. кола Суперлиге Србије.

ЧУКАРИЧКИ ПОТВРДИО СЈАЈНУ ФОРМУ: Брђанима четири минута довољна да сруше Златибор

"Брђанима" је било довољно четири минута да реше питање победника. Након што није било голова после првог полувремена, други део сусрета је донео много више узбуђења.

Изабраници Душана Ђорђевића оправдали су улогу фаворита и уписали нови тријумф у првенству Србије.

Први гол је у 53. минуту постигао Стефан Шапић, да би четири минута касније коначан резултат поставио Вељко Бирманчевић.

Зналачки је Чукарички до краја меча чувао стечену предност. Клуб са Бановог брда игра сјајно у пролећној полусезони, пошто му је ово трећа победа на четири меча. Овај тим је ремизирао само против Војводине (3:3).

Чука је остала на четвртом месту на табели са 45 бодова, док је Златибор 19. са 17 бодова.