РЕМИ ЧЕЛСИЈА НА "СЕНТ МЕРИСУ": Маунт спасао "плавце" пораза (ВИДЕО)

20. 02. 2021. у 16:16

ФУДБАЛЕРИ Челсија одиграли су нерешено 1:1 са Саутемптоном у гостима у 25. колу Премијер лиге.

РЕМИ ЧЕЛСИЈА НА СЕНТ МЕРИСУ: Маунт спасао плавце пораза (ВИДЕО)

"Плавци" су тако прекинули серију од четири везана тријумфа у првенству и сигурно им није пријатно након ремија на "Сент Мерису".

Што се утакмице тиче боље су је почели домаћи. Играо се 33. минут када је Такуми Минамино показао голгетерске способности.

Изабраници Томаса Тухела су много агилније кренули ка голу ривала од када је на семафору писало 1:0.

Успео је Челси да изједначи, рекло би се на време. Прецизан са беле тачке био је Мејсон Маунт у 54. минуту. И за једне и за друге је било довољно времена да упишу тријумф. На крају победника није било, а бодом задовољни може да буде Ралф Хасенхитл.

Домаћин је могао да дође до победе. Одлично је у 72. минуту главом тукао Јаник Вестергард, али је савезник клуба из Лондона била пречка.

После овог ремија Саутемптон се налази на 13. месту на табели са 30 бодова, док је Челси четврти са 43 бода.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01