ВРЕЂАЊЕ ЗЛАТАНА ИБРАХИМОВИЋА НА "МАРАКАНИ": Осећам се постиђено и осрамоћено, таквима није место на стадиону (ВИДЕО)
МИРКО Поледица, председник Синдиката професионалних фудбалера "Независност" каже да прозивке Златана Ибрахимовића нису на месту.
Фото: М.Вукадиновић
На друштвеним мрежама се у четвртак увече појавио снимак за који се чини да је веродостојан, а на ком се чује како неко на верској основи вређа аса Милана.
“Осећам се постиђено и осећам срамоту због ове стоке која нас је осрамотила и вређала на верској основи Златана Ибрахимовића. Таквима није место на стадионима и лако се могу идентификовати. Златан је сјајан момак и велики пријатељ свим играчима са ових простора”, рекао је Поледица.
Звезда и Милан су се састали у првом мечу шеснаестине финала Лиге Европе и одиграли су 2:2 на стадиону “Рајко Митић”, а Ибрахимовић није улазио у игру.
Препоручујемо
ОВОЈ ДАМИ ЗВЕЗДА МОЖЕ ДА ЗАХВАЛИ ЗА РЕМИ: Она је поништила два гола из ВАР собе
18. 02. 2021. у 22:25
НЕПРИЈАТАН ГОСТ НА ОЛД ТРАФОРДУ: Јунајтед јури Лигу шампиона, "трешњице" трећи узастопни тријумф на Театру снова
МАНЧЕСТЕР јунајтед ће и другог понедељка заредом спустити завесу на коло Премијер лиге, када на „Олд трафорду“ угости Борнмут (21.00) у мечу који може много да каже о стварном домету тима Рубена Аморима.
15. 12. 2025. у 09:00
РУСКА БАБА ЗАПРЕПАСТИЛА ЦЕО СВЕТ: Има 77 година и управо је урадила - ово (ВИДЕО)
Најновије вести везане за Русију - тичу се једне баке.
15. 12. 2025. у 16:19
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)