МИЛАН СТИГАО Погледајте како је изгледао дочек експедиције росонера (ФОТО+ВИДЕО)
Фудбалери Милана допутовали су у Београд, на мегдан Црвеној звезди у шеснаестини финала Лиге Европе.
ФОТО: Д. Миловановић
Екипа из града моде стигла је у Београд у најјачем саставу, а међу првима из аеродромске зградре појавили су се Златан Ибрахимовић и Марио Манџукић.
Управо је шведски интернационалац босанских корена добио највећи аплауз, а уз њега и легендарни капитен Паоло Малдини, данас функционер у клубу.
Стигли су и Марио Манџукић, Анте Ребић, Раде Крунић и остали асови росонера, који очекивано нису давали изјаве.
Експедиција славног италијанског клуба каснила је око 20 минута, а одмах са аеродрома Никола Тесла отишли су на стадион Рајко Митић, да упознају терен.
Утакмица између Звезде и Милана игра се сутра од 18.55 сати.
Препоручујемо
ЕВО ДА ЛИ ЋЕ БИТИ ПУБЛИКЕ НА МЕЧУ ЗВЕЗДА-МИЛАН: Огласио се доктор Кон и саопштио мишљење Кризног штаба
16. 02. 2021. у 19:09 >> 19:39
МИЛАН ШАНСУ ДАЈЕ МАНЏУКИЋУ ОД СТАРТА: У Београд ипак стиже и Ибрахимовић!
15. 02. 2021. у 22:13
МИЛАНЕЗИ ОВЕ СЕЗОНЕ НЕ ЗНАЈУ СА НОВАЈЛИЈАМА У ЛИГИ: Један податак ипак радује навијаче - ево шта се последњи пут десило у шампионској сезони
СA жељом да увећа предност на врху табеле Серије А, Милан ће наставити борбу за Скудето у недељу поподне, када на стадиону "Ђузепе Меаца" дочекује Сасуоло.
14. 12. 2025. у 07:00
ШОК: Аргентину избацују са Светског првенства, Меси остаје без Мундијала?! Велики скандал потреса земљу!
НОВЕ правне заврзламе могле би да обележе Светско првенство у фудбалу.
14. 12. 2025. у 13:06
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (1)