ПОГЛЕДАЈТЕ СВЕ ГОЛОВЕ ВЕЧЕРИ: Барселона понижена, Мбапе херој! Ливерпул искористио грешке противника (ВИДЕО)

А. Илић

16. 02. 2021. у 22:54 >> 22:55

ФУДБАЛЕРИ Барселоне поражени су на свом терену од ПСЖ резултатом 1:4, док је Ливерпул у Мађарској савладао Лајпциг 0:2.

ПСЖ је имао игру током првог полувремена, али се она у другом делу у потпуности распала.

Лионел Меси је са пенала донео вођство домаћину у 27. минуту дуела. Килијан Мбапе изједначио је само пет минута касније. Тим резултатом отишли смо на полувреме.

Фудбалери Барселоне заборавили су таленат у свлачионици. Мбапе је у 65. минуту повисио на 2:1, да би Моизе Кин повисио на 3:1. Хет трик је у 85. минуту поставио Килијан Мбапе за коначних 4:1

У другом мечу славио је Ливерпул са 2:0, а на головима може да захвали противнику.

Мо Салах је искористио грешку одбране и савладао Гулашија за 1:0. Само пет минута касније  погрешио је Мукијеле, у жељи да испуца лопту, спетљао се и дозволио Манеу да постигне други гол.

Барселона - ПСЖ 1:4 (1:1)

СТАДИОН: Камп Ноу

Судија: Бјорн Куиперс (Холандија)

БАРСЕЛОНА: Тер Штеген - Жорди Алба, Ленгле, Пике (Пуиг од 79.), Дест - Педри,  Бускетс (Пјанићод 79.) , Де Јонг - Дембеле, Меси Гризман.

ПСЖ: Навас - Курзава, Кимпембе, Маркињос, Флорензи - Геј (Херера од 46.), Паредес, Мпабе, Верати, Кин - Икарди.

КРАЈ МЕЧА

КРАЈ МЕЧА ЛАЈПЦИГ - ЛИВЕРПУЛ 2:0

94. МИНУТ - Центрира Меси, лопта пролази кроз петерац, касни Дембеле.

93. МИНУТ - Има у овим тренуцима Барселона иницијативу, али јалову. Без много узбуђења завршница.

90. МИНУТ - пет минута је Куиперс продужио меч у Шпанији.

85. МИНУТ  - ГОЛ ПСЖ - Дракслер је повукао контру, додао Мбапеу за 4:1. Барса заиста изгледа немоћно у другом полувремену. ГОЛ ПОГЛЕДАЈТЕ ОВДЕ

82. МИНУТ - Играо се Кејлор Навас у свом петерцу, погледала га је срећа. При покушају избацивања лопте погодио је Гриезмана, лопта срећом одлази у гол аут на другој стативи.

70. МИНУТ - ГОЛ ПСЖ - Паредес је извео прекид са тридесетак метара, Кин успева да помегне Де Јонгу и нови гол за госте. ГОЛ ПОГЛЕДАЈТЕ ОВДЕ

64. МИНУТ - ГОЛ ПСЖ - Мбапе је искористио добру лопту са десне стране. Покушао је Дест да постави офсајд замку, није му пошло за руком. Након прегледа ВАР снимка признат је гол. ГОЛ ПОГЛЕДАЈТЕ ОВДЕ

57. МИНУТ - ГОЛ ЛИВЕРПУЛ - Нова грешка одбрамне, оклизнуо се дефанзивац Салцбурга, Садио Мане излази сам испред голмана Лајпцига и поново тресе мрежу. ГОЛ ПОГЛЕДАЈТЕ ОВДЕ

53. МИНУТ - ГОЛ ЛИВЕРПУЛ - Након грешке одбране Лајпцига долази Салах до лопте и кажњава несмотрену игру "Бикова". ГОЛ ПОГЛЕДАЈТЕ ОВДЕ

50. МИНУТ - Снажан ударац Кина, одлично реагује Тер Штеген.

47. МИНУТ - Добра прилика за госте, шутирао је Мбапе, али поред стативе.

КРАЈ ПРВОГ ПОЛУВРЕМЕНА

Гледамо одличан фудбал на стадиону "Ноу Камп". Динамична игра оба тима, уз помало несигурног голмана Каталонаца. Могао је резултат да буде доста другачији.

У другом мечу Лајпциг - Ливерпул у Будимпешти тренутно играју меч без голова. Треба истаћи да је велику шансу имао Дани Олмо који је погодио стативу.

45. МИНУТ - Након корнера главом покушава Икарди, лопта поново одлази крај гола.

44. МИНУТ - Велики проблеми за Тер Штегена, већ други пут пред голом лоше шутира лопту. Овога пута могло је да буде јако опасно јер је погрешио у свом петерцу. Лопта одлази у корнер.

40. МИНУТ - Центрира Верати, закаснио је Икарди, лопту у  нови корнер шаље Пике.

38. МИНУТ - Кимпембе шутира снажно. Ређају се прилике, одлично брани Немац наголу Барселоне.

37. МИНУТ - Брзо је Барселона одрадила напад. Гризман је покушао, закаснио је Верати, срећом по госте лопта одлази тик уз десну стативу.

35. МИНУТ - Опробао се Курзава, шутирао је у страну гола Барселоне, лопта одлази поред.

32. МИНУТ - Курзава до Вератија, овај пропушта лопту до Мбапеа, немоћан је голман Барсе.  ГОЛ ПОГЛЕДАЈТЕ ОВДЕ

31. МИНУТ - Покушао је атрактивно - петом након центаршута Мбапе, брани Тер Штеген.

29. МИНУТ - Распала се игра ПСЖ-а погрешили су и дозволили су Месију да поново шутира. Нема гола, брани Навас.

28. МИНУТ -  ГОЛ! Јако је распалио Меси за вођство домаћег тима.

25. МИНУТ - ПЕНАЛ ЗА БАРСЕЛОНУ - Били су близу Курзава и Кимпембе, пао је Де Јонг.

19. МИНУТ - ВЕЛИКА ШАНСА ЗА ПСЖ - Добра комбинација гостију, испао је Тер Штеген, шутирао је Икарди, али брани се Барса, Пике склања лопту. Највећа шанса до сада

14. МИНУТ - Прва узбудљива шанса за домаћина. Меси и Педри су добро осмислили акцију, послали Гризману у петерац, покушао је Француз, али добро брани Навас.

4. МИНУТ - Први шут ка голу имали су гости. Геј је са дистанце распалио по лопти, није био прецизан.

1. МИНУТ - Утакмица је почела. Прву прилику имао је Мбапе,  након испуцавања лопте са своје половине, успео је да збуни Андреа тер Штегена који је лоше испуцао, ипак, одбранио се домаћин.

Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? Плави талас лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? ''Плави талас'' лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

АЛ Аин је прошле недеље прекинуо невероватан низ Ал Хилала од 34 везане победе савладавши га са 4:2 у првој утакмици полуфинала азијске Лиге шампиона и данас ће ''плави талас'' покушати да надокнади та два гола заостатка у реваншу који се игра на ''Кингдом арени'' у Ријаду од 20 часова.

23. 04. 2024. у 08:00