ВЕСТ ХЕМ ЛАКО СА ШЕФИЛДОМ: "Чекићари" бројали до три (ВИДЕО)

15. 02. 2021. у 21:28

ФУДБАЛЕРИ Вест Хема без већих проблема су победили Шефилд јунајтед са 3:0 на свом терену у 24. колу Премијер лиге.

ВЕСТ ХЕМ ЛАКО СА ШЕФИЛДОМ: Чекићари бројали до три (ВИДЕО)

Изабраници Дејвида Мојеса су показали да су квалитетнији ривал и заслужено су славили. Иначе, овај клуб је постао прве екипа из Лондона ове сезоне у елитном рангу енглеског фудбала која је освојила 40 или више бодова.

Што се утакмице тиче "чекићари" су од старта кренули да кидишу ка голу ривала који је чувао Арон Рамсдејл. Ипак, Вест Хем је повео тек у 41. минуту када је Деклан Рајс погодио са беле тачке.

Када су се тимови вратили на терен после паузе слика је била иста. Домаћин је дуплирао вођство, а стрелац је био Иса Диоп.

Меч ће сигурно памтити и резервиста Рајан Фредерикс који је у игру ушао у другом минуту надокнаде, а у шестом поставио коначних 3:0.

После ове победе Вест Хем се налази на четвртом месту на табели са 42 бода, док је Шефилд на последњем 20. месту са 11 бодова.