СУПЕРЛИГА: Ремији у Београду и Лучанима, победа Мачве

Танјуг

13. 02. 2021. у 16:09

ФУДБАЛЕРИ Вождовца одиграли су данас на свом терену у Београду нерешено 1:1 против Инђије, у утакмици 21. кола Суперлиге Србије.

Вождовац је повео у деветом минуту голом Марка Гајића, а бод гостујућој екипи донео је Жељко Димитров у 41. минуту.

Вождовац је наставио низ утакмица без победе и 10. је на табели са 29 бодова. Инђија је прекинула низ пораза, а после првог ремија у лиги заузима 17. место на табели са 19 бодова.

Фудбалери Мачве победили су на свом терену у Шапцу Металац са 2:1.

То је пета победа Мачве у првенству, после које је екипа претпоследња на табели са 17 бодова. Металац је 12. са 26 бодова.

Фудбалери Младости одиграли су на свом терену нерешено 2:2 против Радника.

Радник је девети на табели са 29 бодова, а Младост заузима 11. место са два бода мање.

Касније играју Раднички и Црвена звезда.

ЕНРИКЕ САЊА НОВО ЧУДО: Шпански стручњак је са Барсом направио чувени преокрет против ПСЖ-а, може ли урадити исто сада када су улоге обрнуте?

У реванш утакмици четвртфинала Лиге шампиона фудбалери Барселона ће на ''Монжуику'' чувати гол предности против ПСЖ-а (21.00).

16. 04. 2024. у 07:40

ЕЈ, ЉУДИ, АЛИ БУГАРСКА... Овом причом је Никола Јокић шокирао Амере

"ЕЈ, ЉУДИ, АЛИ БУГАРСКА..." Овом причом је Никола Јокић шокирао Амере

Никола Јокић и Денвер нагетси обавили су уводни део посла. Чека их плеј-оф НБА лиге, а како још није постало познато ко ће браниоцу титуле бити уводни ривал у доигравању, у први план је избила једна исповест српског аса.

15. 04. 2024. у 16:56