КЛОП НАСТАВЉА ДА ПОСРЋЕ: Лестер након преокрета победио Ливерпул

13. 02. 2021. у 15:38

ФУДБАЛЕРИ Лестера победили су данас на свом терену екипу Ливерпула са 3:1, у мечу 24. кола Премијер лиге.

Ливерпул је повео голом Мохамеда Салаха у 67. минуту, а домаћи тим изједначио је у 79. минуту преко Џејмса Мадисона, који је гол постигао из слободног ударца.

Џејми Варди је у 81. минуту искористио грешку голмана Ливерпула Алисона и одбрамбеног играча гостију Озана Кабака, те је довео домаћи тим у водство.

До краја меча Лестер је постигао још један гол преко Харвија Барнса у 85. минуту.

На табели Премијер лиге Лестер има 46 бодова на другом месту, док је Ливерпул уписао трећи пораз у низу и налази се на четвртом месту са 40 бодова.

У следећем колу Лестер гостује Астон Вили, а Ливерпул дочекује градског ривала Евертон.