СПЕКТАКЛ НА БАНОВОМ БРДУ: Реми Чуке и Војводине уз кошкање, црвени картон и шест голова

12. 02. 2021. у 21:12

ФУДБАЛЕРИ Чукаричког и Војводине ремизирали су на Бановом брду - 3:3 у 21. колу Суперлиге Србије у једној сјајној утакмици.

Свега је било на овој утакмици. Домаћи су фанстастично отворили меч, пошто су после 12 минута водили са 2:0, а у стрелце су се уписали Вељко Бирманчевић и Никола Ћирковић.

То је било све у првом полувремену. Чука је чувала стечену предност, а онда је почео други део меча који је донео прегршт занимљивости.

Играо се 47. минут када је фудбалер "брђана" Срђан Мијаиловић зарадио други жути картон. Оставио је саиграче на цедилу и то су изабраници Ненада Лалатовића знали да искористе.

Миљан Вукадиновић је у размаку од једног минута успео да постигне два поготка и тако донео изјдначење свом тиму и унео неизвестност у утакмицу.

Бранио се Чукарички, али није издржао, пошто је Вељко Симић натрчао на једну одбијену лопту и са неколико метара је закуцао у гол за велику радост гостујућих фудбалера.

Чинило да ће играчи Војводине однети сва три бода за Нови Сад. Ипак, да се то не догоди побринуо резервиста Стефан Чоловић који је у осмом минуту надокнаде донео велики бод тиму Душана Ђорђевића.

Треба рећи и да је једно кошкање које умало није прерасло у тучу обележило овај меч. Наиме, Бирманчевић је у једној ситуацији руком ударио голмана гостију Симића што је изнервирало играче Војводине који су насрнули на крилног играча Чукаричког. На крају се све брзо смирило, а актери казне су били жути картони.

После ове утакмице Војводина је остала на трећем месту на табели са 43 бода, док је тим са Бановог брда четврти са 39.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

СИТИ СЕ УЗДА У НЕОСВОЈИВУ ТВРЂАВУ ЗВАНУ ЕТИХАД: Међутим, ако неко може да је покори, то је онда краљевска чета Карла Анчелотија

СИТИ СЕ УЗДА У НЕОСВОЈИВУ ТВРЂАВУ ЗВАНУ ''ЕТИХАД'': Међутим, ако неко може да је покори, то је онда ''краљевска чета'' Карла Анчелотија

НОВИ фудбалски спектакл на програму је вечерас на ''Етихаду'' где ће Манчестер сити у реванш утакмици четвртфинала Лиге шампиона угостити Реал Мадрид (21.00).

17. 04. 2024. у 07:45

ЗАШТО СУ БРУТАЛНО УБИЈЕНИ? Игора одгајали пси на улици - заборавио матерњи, кад су им га одузели ДОШЛИ ИСПРЕД СИРОТИШТА и данима чекали

ЗАШТО СУ БРУТАЛНО УБИЈЕНИ? Игора одгајали пси на улици - заборавио матерњи, кад су им га "одузели" ДОШЛИ ИСПРЕД СИРОТИШТА и данима чекали

ТУЖНА прича дечака који је прошао пакао на земљи због својих родитеља и деде алкохоличара. Морао је да проси и живи на хладној улици, а данас је жив захваљујући Џеси, Гоги, Маши и Севи.

16. 04. 2024. у 14:14