СТАНОЈЕВИЋ: Презадовољан сам, победили смо чврсту екипу

12. 02. 2021. у 18:56

ФУДБАЛЕРИ Партизана пружили су одличну партију против Новог Пазара и славили су са 4:1 на свом терену у 21. колу Суперлиге Србије, а тренер црно-белих Александар Станојевић био је задовољан оним што је видео од својих изабраника.

Друго полувреме је било доста садржајније од првог. У других 45 минута су постигнути сви голови. Стрелци за домаће су били Лазар Марковић, Бибрас Натхо и Филип Холендер, док је четврти погодак био дело Влајковић који је затресао сопствену мрежу. Једини гол за госте постигао је Аганспахић.

- Што се тиче утакмице презадовољан сам, Пазар је организован, чврст, нису нам до водећег гола дозвољавали да уђемо у шеснаестерац - рекао је Станојевић.

Партизан је остао на другом месту на табели са 50 бодова, шест мање од водеће Црвене звезде, која тек треба да одигра своју утакмицу.