НИКОЛИЋ: Једва чекам меч са Миланом, верујемо у себе и вредно се спремамо за тај меч

Часлав Вуковић

08. 02. 2021. у 17:05

ФУДБАЛЕР Црвене звезде Вељко Николић био је задовољан издањем свог тима на отварању пролећног дела сезоне.

НИКОЛИЋ: Једва чекам меч са Миланом, верујемо у себе и вредно се спремамо за тај меч

ФОТО: ФК Црвена звезда

Црвено-бели су јуче победили Нови Пазар као гости са 3:1 у 20. колу Суперлиге.

- Много ми је драго што смо победом стартовали пролећни део сезоне. Одлично смо играли и показали квалитет у тешкој утакмици. Битно нам је да побеђујемо, сваки меч носи важне бодове и на оваквим мечевима се освајају титуле. Нови Пазар је добра екипа, пружили су добар отпор, али наш квалитет је пресудио. Верујем да ћемо тако и наставити - рекао је Николић за клупски сајт.

Млади везиста клуба са "Маракане" се већ окренуо следећем мечу и наредном противнику екипи Радничког, али ишчекује и двомеч у Лиги Европе са Миланом.

- Фокус је на Радничком из Ниша. Они су одлични домаћини и тешко је узети бодове тамо, али даћемо све од себе. После тога Милан, једва чекам тај двомеч. Сви верујемо у себе и вредно се спремамо - закључио је Николић.

Подсетимо, Звезда дочекује Милан 18. фебруара, реванш је седам дана касније у Италији.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

(Танјуг)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПОВРАТАК НА ВРХ ИЛИ ЈОШ ЈЕДАН НЕПРИЈАТАН УДАРАЦ? ПСЖ тражи реакцију против неугодних дога на Парку принчева“

ПОВРАТАК НА ВРХ ИЛИ ЈОШ ЈЕДАН НЕПРИЈАТАН УДАРАЦ? ПСЖ тражи реакцију против неугодних дога на "Парку принчева“

Париз сен Жермен ће у петак увече имати прилику да се бар привремено врати на прво место Лиге 1, али задатак није ни мало једноставан јер у престоницу стиже увек опасни Лил.

16. 01. 2026. у 07:30

Коментари (0)

АГРЕСОР ЛИКВИДИРАН, НЕУТРАЛИСАНИ ЧЛАНОВИ ПОСАДЕ: Оборен хеликоптер војске САД - Председник открио детаље акције