ТЕК ШТО ЈЕ КРЕНУО, ВЕЋ ЈЕ ПОБЕСНЕО: Кирјос рекао противнику да избаци девојку из ложе (ВИДЕО)
НИК Кирјос нас је навикао већ на своју театралност, те овакви потези никога не изненађују
Фото: EPA-EFE/DAVE HUNT
Аустралијски тенисер Ник Кирјос у овим тренуцима игра меч првог кола против Португалца Федерика Фереира-Силве.
Одмах на свом првом сервису претрпео је брејк, па се бесан окренуо некоме на трибини викнуо - Реци својој девојци да ми изађе из ложе.
Након тога Аустралијанац је успео да врати брејк.
Препоручујемо
ГОСПОДСКИ, НОВАК ЂОКОВИЋ ОДГОВОРИО НИКУ КИРЈОСУ: Запушио му је уста једном засвагда
07. 02. 2021. у 09:39
НОВАК ПОКАЗАО НАДМОЋ: Србин "малтретирао" Француза, показао да га се противници оправдано плаше (ФОТО) (ВИДЕО)
08. 02. 2021. у 12:11 >> 12:12
НОВАК ПРОГОВОРИО О ЉУБАВНОЈ АФЕРИ ПРЕД АУСТРАЛИЈАН ОПЕН: Да, тачно је...
07. 02. 2021. у 11:04
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РОНАЛДО НА УДАРУ КРИТИКА: Португал мора да се искупи против дебитанта на Мундијалу и оствари преко потребну победу
После неочекиваног ремија против ДР Конга на старту Светског првенства, Португал ће у другом колу групе "К" против Узбекистана на "НРГ стадиону" у Хјустону тражити прву победу која би значила велики корак ка нокаут фази.
23. 06. 2026. у 06:30
"БОЖИЈА РУКА" И "ГОЛ ВЕКА" 40 ГОДИНА КАСНИЈЕ: Дан када је Дијего Армандо Марадона постао "божанство" (ВИДЕО)
Дан када се фудбал променио. Постоје голови који доносе трофеје, мењају каријере, али је само један променио историју ове игре.
22. 06. 2026. у 12:45 >> 12:45
Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"
СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.
23. 06. 2026. у 16:05
Коментари (0)