ПАВКОВ ОПРАВДАО ПОВЕРЕЊЕ: Одговорио брзо Абдулај Сисе, невероватно друго полувреме (ВИДЕО)

07. 02. 2021. у 14:20 >> 14:28

ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде након 51. минута игре дошли су до предности против Пазара 2:0. Предност није дуго трајала смањио је Абдулај Сисе само седам минута касније на 2:1.

Добар почетак другог полувремена гостујуће екипе, након неколико изгледних шанси црвено-белих долази шампион Србије до предности.

Снашао се некадашњи нападач Војводине и нишког Радничког ,избегао је офсајд замку и матирао Марка Дробњака.

Погледајте гол:

Само седам минута касније исплатила се иницијатива гостима који су након центашута по десној страни смањили заостатак голом Сисеа.

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17