САЛАХ И ВАЈНАЛДУМ ДОНЕЛИ ПОБЕДУ РЕДСИМА: Ливерпул бољи од Вест хема

ФУДБАЛЕРИ Ливерпула савладали су Вест хем са 3:1 у претпоследњој утакмици 21. кола Премијерлиге.

САЛАХ И ВАЈНАЛДУМ ДОНЕЛИ ПОБЕДУ РЕДСИМА: Ливерпул бољи од Вест хема

ФОТО: ЕПА

Сви голови постигнути су у последњих пола сата игре, а стрелци били Досон за Вест хем, а Салах два пута и Вајналдум за Ливерпул.

Ливерпул је искористио кикс Лестера и избио на трећу позицију са бодом више од лисица и бодом мање од другопласиранг Манчестер јунајтеда.

Вест хем је тренутно пети са два бода више од Тотенхема који касније игра свој меч са Брајтоном.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СПЕКТАКЛ У ДАЛАСУ: Холандија започиње аванутуру на Светском првенству против увек неугодних самураја

СПЕКТАКЛ У ДАЛАСУ: Холандија започиње аванутуру на Светском првенству против увек неугодних "самураја"

ПОСЛЕ дугог чекања, Холандија коначно започиње своју авантуру на Светском првенству 2026, а прва препрека у групи "Ф" биће увек неугодни Јапан (22.00). Дуел на "АТ&Т стадиону" у Арлингтону, Тексасу могао би одмах да покаже колико далеко обе селекције могу да догурају на овом турниру.

14. 06. 2026. у 08:00

Коментари (0)

ОВО И ОНО НА ДОРЋОЛУ: Матија Бећковић на сцени театра хуманости Фондације Mozzart