КОСТИЋ ПРЕСРЕЋАН ЗБОГ ЈОВИЋЕВОГ ПОВРАТКА! Најбољи нападач са којим сам играо, разумемо се погледом!
СРПСКИ тандем поново хара теренима бундеслиге.
ФОТО: ЕПА
Повратак Луке Јовића у Ајнтрахт показао се као права одлука за младог нападача, а највише му се обрадовао саиграч из репрезентације Филип Костић.
Он је немачким медијима говорио о односу са фудбалером Реал Мадрида који је овога пута стигао на позајмицу.
Костић је открио за немачке медије како функционише са Јовићем!
"Лука и ја се разумемо погледом, јер ниједан од нас не прича много, поготово на терену. Знам у сваком тренутку где се креће и где треба да му пошаљем лопту. Он је врхунски нападач, најбољи са којим сам икад играо" истакао је Костић.
Препоручујемо
ЗИДАНА ПОЈЕДЕ МУКА, ПОНОВО ГА ДАО ЛУКА: Јовићу девет минута довољно за нови гол! (ВИДЕО)
23. 01. 2021. у 17:08 >> 17:13
КАКО ЋЕ ДАНАС ИЗГЛЕДАТИ ПАРТИЗАН? Црно-бели сезону настављају без човека који је саставио овај тим
КОШАРКАШИ Партизана ће у 14. колу Евролиге угостити Бајерн Минхен.
04. 12. 2025. у 08:39
ПАРТИЗАН НАШАО ТРЕНЕРА? Пабло Ласо стиже у Хумску...
ЛЕГЕНДАРНИ шпански тренер Пабло Ласо први је кандидат за клупу Партизана, преноси "Спортал".
04. 12. 2025. у 19:46
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)