МИХАЈЛОВИЋ ЖЕЛИ СРБИНА У БОЛОЊИ: Свиђа ми се, има исте корене као и ја, значи да је јак!
МАРКО Арнаутовић би могао да појача Болоњу
Фото: EPA-EFE/ELISABETTA BARACCHI
Фудбалски клуб Болоња заинтересован је за довођење аустријског репрезентативца Марка Арнаутовића, пренели су данас италијански медији попут Коријере дела Сера
Арнаутовић који игра на позицији нападача тренутно наступа за кинески клуб Шангај СИПГ, а са клубом из Кине има уговор до краја 2022. године.
На јучерашњој конференцији за медије о евентуалном доласку Арнаутовића упитан је тренер Болоње, Синиша Михајловић.
- Не причам о играчима које не тренирам, али свиђа ми се, јер има исте корене као и ја, значи да је јак - рекао је Михајловић.
Проблем приликом довођења Аустријанца могла би да буде велика плата коју прима у Кини, а она износи 3,5 милиона евра.
(Телеграф)
Препоручујемо
ЕМОТИВНО У МИХИНОМ ДОМУ: Супруга Синиши позајмила косу док је причао са ћерком (ФОТО)
01. 01. 2021. у 16:52
ЛОШОЈ СЕРИЈИ ДОШАО КРАЈ: Михина Болоња победила после осам утакмица без тријумфа
16. 01. 2021. у 17:17
ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ЕВРОПСКОГ ПРОЛЕЋА: Малме без мотива, црвено-бели лове кључне бодове у Шведској
Црвена звезда гостује Малмеу у четвртак увече на стадиону "Еледа" (18.45) у оквиру седмог кола лигашке фазе Лиге Европе, у мечу који за домаћина нема резултатски значај, док би српски шампион победом практично осигурао пласман у нокаут фазу.
22. 01. 2026. у 07:00
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)