СРБИЈА још нема селектора, па осим навијача, нема и главног човека на клупи репрезентације да се обрадује учинку "орлова".

СЈАЈАН УЧИНАК СРПСКИХ РЕПРЕЗЕНТАТИВАЦА ПРОТЕКЛОГ ВИКЕНДА Орлови развили крила

Јовић пролази кроз одбрану Шалкеа Фото ЕПА

Неколико наших фудбалера обележили су минули викенд у немачком, француском, белгијском и италијанском фудбалу.

Лука Јовић и Филип Костић погађали су мреже ривала за Ајнтрахт, Душан Влаховић је био стрелац за Фиорентину, Немања Радоњић за Олимпик Марсељ, а дебитантски гол за белгијски Серкл Бриж постигао је Страхиња Павловић.

Некадашњи штопер Партизана је пре само неколико дана напустио Монако и отишао на позајмицу у Бриж, јер у тиму из Кнежевине не добија задовољавајућу минутажу. Монако га је послао у једну од својих европских филијала, а 19-годишњи, 194 центиметра високи штопер је на гостовању против Кортријка у 28. минуту после корнера погодио лопту главом и обезбедио вођство свом тиму од 2:0 у коначној победи од 2:1.

Лука Јовић је дефинитивно човек за насловне стране немачких, српских, али и шпанских спортских медија. Центарфор којег је Реал вратио у Анјтрахт на позајмицу користи сваки секунд на терену, па је после два поготка прошле недеље, сада једном погађао мрежу на гостовању Арменији Билефелд која је лако пала пред Ајнтрахтом (1:5). Јовић је у 66. минуту ушао са клупе на терен, а у 75. минуту је постигао пети и последњи гол на мечу. Претходно је још један наш репрезентативац Филип Костић, у 27. минуту донео вођство од 2:0 гостима.

Душан Влаховић је својим седмим голом у сезони обезбедио тријумф Фиорентини против Кротонеа (2:1). Њему је у 32. минуту искусни Фрацуз Франк Рибери асистирао за вођство од 2:0.

Свакако је ово учинак који може само да храбри навијаче Србије. Али, као што је већ речено, не може да обрадује и селектора "орлова", јер га Србија још чека.

ЛЕСТЕР СЕ ВРАТИО У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ! Успешна сезона лисица може бити крунисана освајањем Чемпионшипа

ЛЕСТЕР СЕ ВРАТИО У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ! Успешна сезона ''лисица'' може бити крунисана освајањем Чемпионшипа

НЕКАДАШЊИ првак Енглеске је математички осигурао повратак у Премијер лигу, а уколико данас слави против Престона на ''Дипдејлу'' (21:00) крунисаће сјајну сезону освајањем Чемпионшипа.

29. 04. 2024. у 07:35

РЕЋИ ЋУ ВАМ У ПОВЕРЕЊУ! Реакција руских челника након што је у Београду химна Русије престала да се интонира током доделе медаља (ВИДЕО)

"РЕЋИ ЋУ ВАМ У ПОВЕРЕЊУ!" Реакција руских челника након што је у Београду химна Русије "престала" да се интонира током доделе медаља (ВИДЕО)

Русија је ових дана прилично поносна на оно што се десило на Европском првенству у боксу чији је домаћин била Србија. Истина, суочили су се Руси са два проблема у српској престоници, али - далеко од тога да су љути.

29. 04. 2024. у 13:13