АРСЕНАЛ ПРОНАШАО ЗАМЕНУ ЗА ОЗИЛА: Стиже у помоћ везиста Реал Мадрида

Александар Илић
Александар Илић

24. 01. 2021. у 20:36

НОРВЕШКИ фудбалер Мартин Одегард (22), сели се из редова маридског Реала и прећи на позајмицу у Арсенал, преносе медији широм Европе.

АРСЕНАЛ ПРОНАШАО ЗАМЕНУ ЗА ОЗИЛА: Стиже  у помоћ везиста Реал Мадрида

Фото: EPA-EFE/ Will Oliver / Pool

Тим из Лондона трага за плејмејкером, а Одегард је профил играча какав им је потребан и у њему виде наследника Месута Озила, који је недавно напустио клуб.

Одегард је у дресу Реала уписао само осам лигашких наступа, а на позајмицама је био у Херевену, Витезеу и Сосиједаду у којем је најбоље показао део својих квалитета.

Очекује се да Реал и Арсенал ускоро озваниче сарадњу, чиме ће Одегард постати други фудбалер "краљевског клуба" који је на позајмици у тиму из Лондона, пошто је тамо и Дани Себаљос.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју

СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју

ФУДБАБЛЕРИ Цеља у четвртак увече на стадиону "З'дежеле" дочекују атински АЕК у првом мечу осмине финала Лиге конференције (21.00). Словеначки шампион покушаће да се по друи пут заредом нађе међу осам најбољих у овом такмичењу, док грчки представник жели да одличне наступе у Суперлиги употпуни идентичним резултатом у Европи.

12. 03. 2026. у 06:30

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

ПУНИ ГОРЧИНЕ И МРЗОВОЉЕ: Ово су ТРИ најнегативнија хороскопска знака