ФУДБАЛЕРИ Реала гостовали су Алавесу у 20. колу Примере.

23. 01. 2021. у 22:47

Гости су одговорили на најбољи начин на реми против Осасуне у претходном колу и испадања из Купа од Алкојана. Баскијци су поражени убедљивим резултатом 1:4.

Нападао је Реал од почетка. Прву велику прилику имао је Карим Бензема у 14. минуту, на несрећу гостију погодио је стативу. Само минут касније Тони Крос послао је одличну лопту, а на њу је главом натрчао Касемиро за 1:0.

Пред крај полувремена, у 41. минуту, у стрелце се упиосао и Карим Бензема. Док је у зауставном времену и Еден Азар успео да се радује голу.

У другом полувремену уследио је одговор Алавеса. Тим из Баскије имао је прекид у 59. минуту када је Хоселу главом спровео лопту у гол гостију.

Сваку наду о могућем изненађењу угасио је Карим Бензема другим голом у 70. Минуту, примио је добар центаршут и послао лопту уз стативу за коначних 1:4.

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? Плави талас лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? ''Плави талас'' лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

АЛ Аин је прошле недеље прекинуо невероватан низ Ал Хилала од 34 везане победе савладавши га са 4:2 у првој утакмици полуфинала азијске Лиге шампиона и данас ће ''плави талас'' покушати да надокнади та два гола заостатка у реваншу који се игра на ''Кингдом арени'' у Ријаду од 20 часова.

23. 04. 2024. у 08:00