ДУЕЛ БИВШИХ ПАРТИЗАНОВАЦА: Немања Томић постигао гол са половине терена (ВИДЕО)

23. 01. 2021. у 21:16

ВОДЕЋА екипа Прве лиге Србије Раднички 1923 савладала је данас у првој контролној утакмици током зимских припрема екипу Слоге 33 из Петровца на Млави резултатом 6:0.

Меч је одигран на помоћном терену стадиона ''Чука Дача'', а Крагујевчани су повели у деветом минуту голом Петровића.

До краја полувремена, Мирић је два пута затресао мрежу гостију, у 30. и 43. минуту сусрета.

На 4:0 повисио је Рађен у 56. минуту, а једанаест минута касније Цветковић је погодио за 5:0.

Ипак, меч је обележио је спектакуларан погодак Немање Томића са пола терена.

Осим Томића, у овом мечу наступио је још један бивши фудбалер Партизана, Предраг Лука, који је члан Слоге 33 и био је стартер данас у њиховом тиму.

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17