ФАЛКО - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА, ГДЕ ЈЕ ЗАПЕЛО: Италијани од Звезде траже банкарске гаранције, не желе исплату до 2023. године!
УГЛЕДНИ италијански медији пренели су информацију да ће офанзивни везиста Лећеа Фелипо Фалко готово сигурно потписати за Црвену звезду. Ипак...
ФОТО: ЕПА
Српски шампион је наводно пристао на услове клуба из серије Б. Обештећење за фудбалера 1.500.000 евра биће исплаћено у две рате.
Јутрос се изнова огласио Ђанлука Марко који је пренео прецизне информације око трансфера Фалка у редове српског шампиона. Заинтересован је он, заинтересована је Црвена звезда, ту нема ничег спорног. Чека се одобрење Лећеа.
Клуб жели да за обештећење добије 1.500.000 евра колико износи Фалкова клаузула о слободи. Црвено-бели су близу те суме.
Црвена звезда жели да развуче плаћање комплетног обештећења на три године.
Прича је у пат позицији због тога што Леће ултиматвно захтева да добије банкарске гаранције да ће договорени новац добијати на време
. У клубу из Серије Б желе да се на тај начин осигурају, свесни да се српски шампион повремено суочава са финансијским проблемима.
Препоручујемо
ЗВЕЗДА ПОНУДИЛА МИЛИОН ЕВРА ЗА ФАЛКА: За сада ништа од трансфера, Леће тражи више
16. 01. 2021. у 19:39
КАКАВ МАЈСТОРИЈА КОСТИЋА: Србин распалио пројектил, а после и асистирао! (ВИДЕО
23. 01. 2021. у 16:13 >> 16:19
БАРСЕЛОНА У ПРОБЛЕМУ: Флик не зна како да скрпи тим за тешко гостовање Бетису
КАРТУХА у Севиљи биће поприште дуела Бетиса и Барселоне у четвртак од 18.30 часова, у оквиру 15. кола Ла лиге.
06. 12. 2025. у 10:36
ПРЕНОС, СРБИЈА - ЦРНА ГОРА: Шта се ово дешава?!
Србија и Црна Гора се боре за пласман у четвртфинале Светског првенства за рукометашице, а пренос можете уживо да пратите уз портал "Новости".
06. 12. 2025. у 15:18 >> 16:37
ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.
06. 12. 2025. у 10:31
Коментари (0)