ДЕБАКЛ НОВОСАЂАНА: Словенци очитали лекцију Војводини

22. 01. 2021. у 18:10

ФУДБАЛЕРИ Војводине доживели су убедљив пораз на припреној утакмици од словеначке Муре резултатом 5:1.

Ненад Лалатовић сигурно неће бити задовољан издањем својих изабраника. Добро је да је ово пријатељски меч, а не за бодове.

Мура је већ у 10. минуту повела преко Бобичанеца, али је тим из Новог Сада брзо стигао до изједначења преко Бралића. Након тог гола ништа није слутило да ће трећепласирани тим у Суперлиги Србије доживети дебакл.

Већ до одласка на одмор словеначки тим је поново повео. Стрелац је био Марушко и то је уједно био окначан исход првог полувремена.

У наставку меча на терену је постојала само екупа Муре. Постигли су три поготка и јасно указали на недостаке Војводине.

Има Лалатовић још времена да поправи ствари до почетка другог дела сезоне.