РУБИНОВА ЛЕКЦИЈА ПАРТИЗАНУ: Руси разбили црно-беле

21. 01. 2021. у 14:52

ФУДБАЛЕРИ Партизана изгубили су од Рубина из Казања са 5:2 у другој припремној утакмици у Турској.

Црно-бели су на премијери у Белеку после добре игре надиграли пољско Заглембје 2:1, али против руске екипе није ишло, нарочито у одбрани.

Губили су црно-бели после првог дела меча 3:0, па 4:1, али су на крају успели да ублаже пораз у дуелу са расположеним Русима.

Катастрофално је Партизан одиграо први део меча против Рубина, који је после 45 минута водио са 3:0. Били су Руси конкретни и врло  ефикасни. Мрежу пулена Александар Станојевића начео је после 12 минута игре Макаров. Постигао је леп гол левом ногом, пошто је сместио лопту у доњи леви угао.

Већ у следећем нападу, Јевтић је погодио пречку, али је Рубин у 22. минуту водио са 2:0. Јевтић је на крају затресао мрежу после сјајне акције и брзе контре Рубина. Макаров је био асистент, пошто је лепо упослио натурализованог Швајцарца, коме није било тешко да матира Стевановића.

Руси су наставили да решетају. У 38. минуту било је 3:0 за Рубин. Деспотовић је пронашао Квараташкелију, а овај погодио други угао гола који чува Стевановић.

Имао је Партизан шансу бар да ублажи катастрофу током првог дела, али је Штулић у 41. минуту послао лопту преко гола

Натхо у 53. минуту погодио са беле тачке и смањио  резултат на 3:1.Маки Бањак је изборио пенал, пошто је у казненом простору играо главом и погодио високо подигнуту руку играча Рубина, а Натхо је био прецизан са беле тачке и смењио предност.

Само минут касније поништен је гол Партизана због офсајда, док је Рубин пет минута касније вратио три гола предности. У 59. минуту Косарев је постигао сјајан гол за 4:1.

Сума је у 75. минуту опет са беле тачке смањио предност Руса. Павловић је  изборио нови пенал за Партизан, али и црвени картон за играча Рубина. Сума је био прецизан са беле тачке за 4:2.

Тачку на меч ставио је Игњатијев пет минута пре краја утакмице, овог пута су Руси били прецизни са беле тачке.

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико грађани славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико ''грађани'' славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

У заосталој утакмици 29. кола Премијер лиге фудбалери Брајтона ће угостити разиграни Манчестер сити који јуриша ка новој титули првака Енглеске (21.00).

25. 04. 2024. у 07:45