АСТОН ВИЛА ОДОЛЕВАЛА ДО 80. МИНУТА: Бернардо Силва и Гундоган пробили браву

20. 01. 2021. у 21:00

Фудбалери Манчестер ситија победили су на свом терену екипу Астон Виле резултатом 1:0 (0:0), у заосталој утакмици првог кола Премијер лиге.

Foto AP

Сити је остварио шесту победу у низу у првенству и сада су лидери на табели са 38 бодова.

Астон Вила је претрпела шести пораз и заузимају 11. позицију са 26 бодова.

Играчи Астон Виле су одиграли први меч после готово три недеље паузе, јер је тим био у карантину због коронавируса. Дуго су гости одолевали фаворизованој екипи Пепа Гвардиоле која се прописно испромашивала све до 80. минута, кад је Бернардо Силва пробио бедем испред гола Мартинеза после асистенције Родрија.

Други гол постигао је Гиндоган из оправдано досуђеног једанаестерца у 90. минуту.

Грађани ће остати на челу табеле и сутра само у случају да градск иривал Кунајтед вечерас не победи екипу Фулама на гостовању.

Уколико тај меч заврши без победника, три екипе ће бити бодовно изједначене на челу табеле, али ће изабраници Пепа Гвардиоле бити први због најбоље гол разлике.

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу Олимпика јури гол заостатка против разигране вучице

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу ''Олимпика'' јури гол заостатка против разигране ''вучице''

У реванш утакмици четвртфинала Лиге Европе фудбалери Роме ће на ''Олимпику'' бранити великих 1:0 које су зарадили на ''Сан Сиру'' пре седам дана против Милана (21.00).

18. 04. 2024. у 07:55

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17