МЕКГРЕГОР УДАРИО ПО ЂОКОВИЋУ: Сабери се! Широм отворених руку прихватите то што вам нуде!
20. 01. 2021. у 18:30
НИ дан више не прође а да се према Новаку Ђоковићу не упути нека критика.
Повезане вести
ШПИЈУНИРАЈУ ЂОКОВИЋА: Ево шта Новак ради у изолацији (ВИДЕО)
ПРВИ тенисер света Новак Ђоковиц́ је у Аустралији и одмах је смештен у хотел где ће бити 14 дана у карантину
15. 01. 2021. у 14:22
МОРАЋЕШ ДА САЧЕКАШ: Новак је пришао и тражио да размене тренерке, овако му је одговорила црногорска лепотица (ФОТО)
НАЈБОЉИ тенисер света Новак Ђоковић, између осталог, познат је и по дружењу са млађим тенисерима, великим надама белог спорта.
15. 01. 2021. у 12:34
ОГЛАСИО СЕ НОВАК ПОВОДОМ СРПСКЕ НОВЕ ГОДИНЕ: Ђоковић послао моћну поруку свом народу (ФОТО)
НАРОД у Србији прославио је српску нову годину, а ни најбољи српски тенисер није заборавио свој народ.
15. 01. 2021. у 11:09
ФРАНЦУСКИ ТЕНИСЕР ОТВОРИО ДУШУ: Волео бих да Ђоковић никад није постојао
ФРАНЦУСКИ тенисер Жо Вилфред Цонга изјавио је да би боље по њега било да Роџер Федерер, Рафаел Надал и Новак Ђоковић нису постојали.
13. 01. 2021. у 21:21
НИЈЕ ФАН ЂОКОВИЋА, АЛИ ПРОТИВ ЛОГИКЕ НЕ МОЖЕ - РОДИК: Федерер краљ траве? Новак је тај који доминира
Енди Родик, некадашњи први тенисер света, сматра да се недовољно прича о успесима актуелног најбољег играча планете - Новака Ђоковића.
13. 01. 2021. у 11:42
КЛАДИОНИЦЕ ВЕРУЈУ НОВАКУ: Ђоковић главни фаворит за освајање Аустралијан опена
МНОГО тога је другачије у односу на прошлогодишње издање Аустралијан опена.
12. 01. 2021. у 19:32
Најновије из рубрике
"ГЛАВЕ РАЗБИЈЕНЕ, МОЛИМ БОГА ДА ПРЕЖИВЕ"! Огласио се сведок туче српских и хрватских навијача у Тузли, открио нове детаље
Тешки нереди избили су у Тузли, недалеко од аеродрома, где је дошло до озбиљног сукоба навијачких група Црвене звезде и Хајдука, а према доступним информацијама реч је о једном од најжешћих инцидената у региону у последње време.
26. 01. 2026. у 12:07
ЛИДЕР БЕЗ ГРЕШКЕ: Одбојкаши Рибнице уписали и 13. првенствени тријумф
И са трећег узастопног гостовања одбојкаши краљевачке Рибнице, лидери на табели Прве лиге Србије, вратили су се уздигнутих руку остваривши шесту узастопну и укупно 13. првенствену победу, две више у односу на најближе пратиоце.
26. 01. 2026. у 12:03
"НИСМО МИ МАЂАРИ!" Одакле су Глушци? Порекло српског министра одбране - помињу се од 17. века
ВАТЕРПОЛО репрезентација Србије освојила је тријумфом над Мађарима златну медаљу на Европском првенству које је током овог јануара одржано у "Београдској арени", а нећемо погрешити ако кажемо да је Милан Глушац обележио овај турнир.
26. 01. 2026. у 11:58
СКАНДАЛ ТРЕСЕ АУСТРАЛИЈАН ОПЕН! Хрватица "изофирала" Карлоса Алкараза
Шпански тенисер и уједно први рекет света Карлос Алкараз јуче је обезбедио пласман у четвртфинале Аустралијан опена након што је у три сета победио Томија Пола 7:6, 6:4, 7:5.
26. 01. 2026. у 11:31
СРПСКО-ХРВАТСКА ПОСЛА! Аустралијан опен би могао да добије историјске шампионе
ЗАНИМЉИВА вест долази из Мелбурна!
26. 01. 2026. у 11:15
sima
20.01.2021. 19:07
E taj Konor je apsolutno u pravu,svaka mu je na mestu. Baš je tako kako je rekao. Deca nam čame po kućama pola godine on lajn,a ovi bih hteli da im u ovo loše pandemijsko doba na AO titraju m.da? Zašto su u karantinu?nemoraju tamo biti ni jedan,ako im se nesviđa neka se vrate kućama,ženama i deci,i to je to. Otišli su tamo zbog para i karijere? Ljudi hoće da rade da prežive nekako, a to im većini nije omogućeno. Volim tenis,ali nejveća greška je bila što sve to nije srušeno do daljneg. Momentalno ljudima nije do ničega.
Aleks
20.01.2021. 19:31
A kad se to Nole bunio zbog izolacije?? Jedino jectražio iste uslove za sve
miki
20.01.2021. 20:41
Inteligencija!