ПЕРЕИРИ ДОВОЉНО 23 СЕКУНДЕ: Најбржи гол ове сезоне у Серији А

20. 01. 2021. у 17:47

УДИНЕЗЕ и Аталанта поделили су бодове у заосталом мечу десетог кола Серије А (1:1).

EPA/EFE

Удинезе је повео голом аргентинског везисте Роберта Переире, који је улетео у казнени простор и преварио голмана Аталанте после само 23 секунде игре.

Био је то други најбржи гол Удинезеа у историји Серије А после Ди Наталеовог гола Ђенови из 2014. године, који је био бржи за један секунд.

Гости су изједначили у 44. минуту после јш једног соло продора, овог пута Луис Муриел је одлично прошао и снажним и прецизним ударцем сместио лопту испод пречке.

Други део игре донео је неколико прилика пред оба гола, али није било промене резултата. Највећу шансу пропустила је Аталанта. Ромеро је одлично прихватио лопту у казненом простору али је његов ударац завршио крај стативе.

С друге стране Зегелар је 87. минуту постигао погодак, али је гол поништен због фаула па су бодови подељени.

Након овог меча Аталанта је на шестом месту Серије А са 33 бодова, колико има и петопласирани Јувентус. Удинезе је сакупио 17 и заузима 15. позицију.

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17