НИСТЕ САМЕ: Огласио се Партизан са моћном поруком жртвама насиља над женама!
ОВОГ пута Црвена звезда и Партизан пронашли су заједнички језик.
ФОТО: ФК Партизан
Užasne optužbe i jeziva svedočenja protiv učitelja glume Mike Aleksića zgrozilo je Srbiju, a nova, sve gora svedočenja se stalno pojavljuju.
Svi pružaju podršku hrabrim ženama koje su odlučile da progovore, a među njima su i "večiti".
"Stop nasilju nad ženama! Pružimo podršku. Niste same", poruka je crno-belih.
Fudbalski klub Partizan na odgovornoj poziciji oficira za odnose sa javnošću već dugi niz godina ima Biljanu Obradović.
Препоручујемо
НИСТЕ КРИВЕ И НИСТЕ САМЕ: Црвена звезда послала моћну поруку жртвама насиља над женама (ФОТО)
19. 01. 2021. у 17:37 >> 17:40
ОТПУТОВАЛИ НА ПРИПРЕМЕ У ТОПЛИЈЕ КРАЈЕВЕ: Црно-бели се отиснули пут Турске (ФОТО)
15. 01. 2021. у 10:15
БАРСЕЛОНА У ПРОБЛЕМУ: Флик не зна како да скрпи тим за тешко гостовање Бетису
КАРТУХА у Севиљи биће поприште дуела Бетиса и Барселоне у четвртак од 18.30 часова, у оквиру 15. кола Ла лиге.
06. 12. 2025. у 10:36
КАКАВ ШОК! Србија остала без четвртфинала Светског првенства! Наше рукометашице изгубиле од Црне Горе и то како!
Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан изгубила од Црне Горе - коначан резултат гласио је 17:33 (9:13) после заиста невероватних дешавања на паркету у Дортмунду, на коме је нарочито бриљирала Армел Кели Атинжре, голман Црногорки, која је остварила чак 18 одбрана, зауствивши нестварна 62% шутева који су ишли ка голу који је чувала.
06. 12. 2025. у 17:00 >> 17:01
ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.
06. 12. 2025. у 10:31
Коментари (1)