ВУЛИЋ ПОСТИГАО ПРВЕНАЦ У СЕРИЈИ А: Мајсторија бившег играча Звезде, Ђуричић донео бод Сасуолу (ВИДЕО)

Ч. В.

17. 01. 2021. у 17:46

ФУДБАЛЕРИ Кротонеа победили су Беневенто са 4:1 на свом стадиону у 18. колу Серије А, а четврти гол за домаће постигао је Милош Вулић.

Бивши везиста Црвене звезде у стрелце се уписао у 65. минуту. Био је то еврогол момка из Крушевца, који је унео лопту у средину са леве стране и погодио даљи угао гола ривала који је чувао Лоренцо Монтипо.

Ово је уједно првенац Вулића у Серији А. Он је иначе овај меч почео у стартној постави и на терену је био до 80. минута.

Осим њега поготке за Кротоне постигли су Сими који је два пута погађао мрежу ривала, а био је и асистент код поготка српског играча, док је Камил Глик затресао сопствену мрежу. Једини гол за госте постигао је Фалке.

Ово је врло важна победа за тим Ђованија Стропе који је остао на последњем 20. месту на табели са 12 бодова, док је Беневенто 11. на табели и има 21 бод.

Још један српски фудбалер постигао је гол у Серији А. У питању је Филип Ђуричић који је у петом минуту надокнаде донео бод Сасуолу против Парме.

Он је био прецизан са беле тачке и тако спречио изненађење.

Екипа са "Мапеи стадиона" је осма на табели са 30 бодова, док је Парма на 19. месту са 13 бодова.