УМАР САДИК У ЖИВОТНОЈ ФОРМИ: Нигеријац дао два гола за полувреме, сам уништио клуб из Примере

16. 01. 2021. у 14:32

Фудбалери шпанског друголигаша Алмерије пласирали су се у осмину финала Купа Краља пошто су декласирали члана Примере Алавес резултатом 5:0 (3:0).

Двоструки стрелац за домаћи тим, а ко би други, био је незаустављиви Умар Садик, у 8. и 45. минуту, и тако наставио нестварну голгетерску серију која је кренула од доласка у шпански клуб из Партизана.

Подсетимо, Садик је недавно у првенственом мечу против Понферадине постигао хет-трик за само пола сата у првом полувремену, а ова два гола можда имају и већу тежину јер је ривал Алемрије клуб из елитног ранга шпанског фудбала.

Погледајте један од два гола Садика, сјајно се снашао и погодио мрежу петом, пошто му је лопта и уз мало среће остала у поседу.

Садик је у Сегунди већ дао девет голова, а када се на то дода и нејгов учинак у Купу, јасно је да је Алмерија направила пун погодак када га је откупила од црно-белих.

Као што је познато, Партизану следују "масни" бонуси уколико Садик настави само да игра за клуб, још већи ако настави да "решета" противничке мреже, а "џек пот" чека клуб из Хумске, вишемилионски износ, уколико се Алмерија пласира у Примеру.

(ТЕЛЕГРАФ)

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? Плави талас лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? ''Плави талас'' лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

АЛ Аин је прошле недеље прекинуо невероватан низ Ал Хилала од 34 везане победе савладавши га са 4:2 у првој утакмици полуфинала азијске Лиге шампиона и данас ће ''плави талас'' покушати да надокнади та два гола заостатка у реваншу који се игра на ''Кингдом арени'' у Ријаду од 20 часова.

23. 04. 2024. у 08:00