РИЈАЛИТИ ЗВЕЗДА ИЗБАЦИЛА ЛИДС: Бијелсини играчи нису знали шта да раде с лоптом

10. 01. 2021. у 19:17

ЛИДС ЈУНАЈТЕД није прошао трећу рунду ФА купа откад на клупи јоркширске екипе седи Марсело Бијелса, а што се то десило и ове године заслужна је и једна ријалити звезда.

Колико је Лидс био немоћан говори и податак да је менаџер домаће екипе Џон Јемс дозволио себи да у игру уведе 33-годишњу ријалити звезду Марка Рајта, коме је ово био први професионални наступ и први рачунајући и ниже лиге од 2011, када је фудбалску заменио телевизијском каријером.

Аргентинац је покушавао све, чак је извршио свих пет измена за мање од сат игре, али ништа није помогло - Кроули је славио са убедљивих 3:0.

-Нисмо били организовани када смо нападали. Имали смо велики посед, али нисмо знали шта ћемо са лоптом. У првом полувремену смо били много бољи од ривала, играло се онако како смо желели, чак иако нисмо створили велике шансе - изјавио је Марсело Бијелса.

Четвртолигаш је сва три поготка постигао у другом полувремену, што је разбеснело аргентинског тренера.

- У другом полувремену је било обрнуто, они су играли онако како су желели и стварали су шансе из који су постигли голове. Тужни смо, ово је велико разочарање за нас. Нису нас изненадили, знамо карактеристике њихових играча, баш као што знамо од свих других противника - закључио је Бијелса.