СЕРГЕЈ МИЛИНКОВИЋ САВИЋ АСИСТЕНТ: Лацио славио, Наполи извукао победу (ВИДЕО)

10. 01. 2021. у 17:21

ОДИГРАНА su joш tri duela 17. kola Serije A.

Парма је дочекала Лацио на "Стадион ЕНио Тардини" у Парми, "млекаџије" су поражене резултатом 0:2.

Након полувремена без голова, десет минута у наставку меча Луис Алберто донео је предност Римљанима. Фелипе Каиседо је у 67. минуту поставио коначан резултат на одлично проигравање Сергеја Милинковић Савића.

Удинезе је дочекао Наполи, домаћин је већ у 15. минуту био у заостатку. Лоренцо Инсиње је са пенала у 15. минуту донео Наполитанцима вођство. Због повреде Маноласа минут касније улази Никола Максимовић.

Кевин Ласања у 27. минуту донео је изједначење, да  би Бакајоко у 90. минуту донео цео плен гостима.

Верона наставља са добрим играма ове сезоне. Изабраници Ивана Јурића савладали су Кротоне 2:1.

Никола Калинић савладао је гостујућег голмана у 16. минуту за вођство домаћина. Димарко је 9 минута касније повисио на 2:0, а Месиас је у 55. минуту поставио коначних 2:1.