ЧУКАРИЧКИ ПРОДАО ВИНСЕНТА ЕЗЕА: "Брђани" добро зарадили
КАКО преноси "Журнал", Винсент Езе више није члан Чукаричког.
ФОТО: ФК Чукарички
Фудбалер који је стигао из Војводине пре годину дана у редове "Брђана", а ове сезоне је играо солидно, може се рећи, јер је постигао 5 голова и додао једну асистенцију. Све то на 17 мечева у Супер лиги, а играо је и два пута у Купу Србије.
Имајући у виду конкуренцију у тиму Чукаричког, управа клуба није имала много дилеме да ли да га прода услед интересовања белоруског Шахтјора из Солигорска.
Практично је прича готова и трансфер је реализован, остаје само да се обелодани, а јасно је и колико је Чукарички зарадио.
Према наводима "Журнала", ради се о суми од 300 хиљада евра.
Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку
ЗАКУВАЛО СЕ: Милан има прилику да се победом у великом дербију озбиљно приближи водећем Интеру!
ПОСЛЕ веома битне победе над Интером у "Дерби Дела Мадонини", Милан гостује Лацију у недељу увече са јасним циљем ,наставити потеру за вечитим ривалом у борби за титулу (20.45).
15. 03. 2026. у 07:30
УКРАЈИНАЦ У СРБИЈИ ОКРЕНУО ЛЕЂА РУСКОЈ ЗАСТАВИ: Није могао ни да сања шта ће потом да се деси (ВИДЕО)
У најновије вести везане за Русију и Украјину - "уплела" се и Србија.
14. 03. 2026. у 21:45
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)