МЕЊАЈУ ТРЕНЕРЕ КАО ЧАРАПЕ: Четврти човек на клупи Мајнца од почетка сезоне

НЕМАЧКИ Бундеслигаш Мајнц именовао је новог тренера, а то је некадашњи играч клуба Данац Бо Свенсон.

МЕЊАЈУ ТРЕНЕРЕ КАО ЧАРАПЕ:  Четврти човек на клупи Мајнца од почетка сезоне

EPA/ARNE DEDERT

Свенсон је донедавно био тренер аустријског друголигаша Лиферинга, а претходно је годинама водио младу екипу Мајнца и једно време био асистент МАртину Шмиту на кормилу првог тима.

Он је четврти тренер Нилфунфа ове сезоне након Акима Бајеррлорцера, Жан-Морица Лихтеа и Мартина Шмита.

Свенсон ће покушати да извуче екипу са дна табеле, Мајнц је претпоследњи са шест бодова, само два више од фењераша Шалкеа који још није забележио победу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! Гаучоси након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)

АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)

Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.

04. 07. 2026. у 02:46

Коментари (0)

ОСВЕЖЕЊЕ, АДРЕНАЛИН И ПОРОДИЧНА ЗАБАВА: Водич кроз најбоље аква-паркове у Србији овог лета!