ЊУКАСЛ НЕ ЗНА ЗА ПОБЕДУ: Лестер одржава корак са врхом табеле!

03. 01. 2021. у 17:40

ШЕСТ утакмица не зна за победу Њукасл, а вечерас им је тријумф однео Лестер.

Лестер је у оквиру 17. кола енглеске Премијер лиге као гост савладао Њукасл резултатом 2:1.

Одлично су "лисице" отвориле меч, успеле су и да постигну гол на почетку, али је он био поништен због офсајда Вардија.

После нешто мирнијег првог дела сусрета, уследио је наставак који је и решио питање победника.

Играо се 55. минут када је Варди одиграо повратну лопту Џејмсу Медисону који је рутински савладао Дарлоуа.

Лестер је повисио предност у 72. минуту када је погодио Јури Тилеманс, да би десет минута касније резервиста Енди Керол само три минута по уласку у игру смањио заостатак "сврака".

Узвратио је Лестер преко Барнса чији је ударац у финишу меча одбранио Дарлоу, па промене резултата на Сен Џејмс Парку није било.

БОРБА ЗА ЛИГУ ШАМПИОНА: Доге у дербију севера дочекују француског вицешампиона

БОРБА ЗА ЛИГУ ШАМПИОНА: ''Доге'' у ''дербију севера'' дочекују француског вицешампиона

ФУДБАЛЕРИ Лила и Ланса ће отворити 27. коло Лиге 1. Популарни ''дерби севера'' игра се на стадиону ''Пјер Мауроа'' са почетком у 21.00 и носи велики значај јер се ови тимови боре за места која воде у Лигу шампиона.

29. 03. 2024. у 07:50

БОРИША СИМАНИЋ ШОКИРАО СВЕ! Ево шта је изјавио репрезентативац који је изгубио бубрег играјући за Србију (ВИДЕО)

Кошаркашка репрезентација Србије је изгубила финале Светског првенства од Немачке, а на том мечу, као и на свим почев од друге фазе Мундобаскета, није могла да рачуна на Боришу Симанића. Он је изубио бубрег услед ударца добијеног на утакмици са Јужним Суданом, а управо се Симанић побринуо за невероватну сцену ове среде.

28. 03. 2024. у 21:39

ОКО МЕНЕ ШПРИЦЕВИ, СЕКТЕ Бане објаснио зашто је морао да пусти децу да оду код мајке

"ОКО МЕНЕ ШПРИЦЕВИ, СЕКТЕ" Бане објаснио зашто је морао да пусти децу да оду код мајке

ИСТАКНУТИ глумац Бане Видаковић, који је пре три године осуђен због недозвољеног држања хероина за личну употребу, говорио је о породици и деци коју је, каже, управо због наркотика склонио из Србије.

29. 03. 2024. у 08:36