ЊУКАСЛ НЕ ЗНА ЗА ПОБЕДУ: Лестер одржава корак са врхом табеле!
ШЕСТ утакмица не зна за победу Њукасл, а вечерас им је тријумф однео Лестер.
Фото: EPA-EFE/Catherine Ivill / POOL
Лестер је у оквиру 17. кола енглеске Премијер лиге као гост савладао Њукасл резултатом 2:1.
Одлично су "лисице" отвориле меч, успеле су и да постигну гол на почетку, али је он био поништен због офсајда Вардија.
После нешто мирнијег првог дела сусрета, уследио је наставак који је и решио питање победника.
Играо се 55. минут када је Варди одиграо повратну лопту Џејмсу Медисону који је рутински савладао Дарлоуа.
Лестер је повисио предност у 72. минуту када је погодио Јури Тилеманс, да би десет минута касније резервиста Енди Керол само три минута по уласку у игру смањио заостатак "сврака".
Узвратио је Лестер преко Барнса чији је ударац у финишу меча одбранио Дарлоу, па промене резултата на Сен Џејмс Парку није било.
Препоручујемо
ЕВАНС ОСТАЈЕ У ЛЕСТЕРУ: Бивши дефанзивац Манчестер јунајтеда и даље лисица
01. 01. 2021. у 13:58
ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Реми Кристал Паласа и Лестера, Барнс донео бод "лисицама"
28. 12. 2020. у 19:21
ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ЕВРОПСКОГ ПРОЛЕЋА: Малме без мотива, црвено-бели лове кључне бодове у Шведској
Црвена звезда гостује Малмеу у четвртак увече на стадиону "Еледа" (18.45) у оквиру седмог кола лигашке фазе Лиге Европе, у мечу који за домаћина нема резултатски значај, док би српски шампион победом практично осигурао пласман у нокаут фазу.
22. 01. 2026. у 07:00
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (1)