ФЕКИР ТРАГИЧАР: Реми у дербију Севиље

Бета

02. 01. 2021. у 19:41

ФУДБАЛЕРИ Бетиса одиграли су вечерас на свом терену у градском дербију против Севиље нерешено 1:1, у утакмици 17. кола шпанског првенства.

Севиља је повела у 48. минуту голом Суса, а изједначио је Серхио Каналес поготком из једанаестерца у 53. минуту.

Бетис је имао шансу за још један гол, али је Набил Фекир у 75. минуту промашио пенал.

Севиља је одиграла 15 утакмица и заузима пето место на табели са 27 бодова.

Бетис има две утакмице више и девети је са 20 бодова.

Раније данас Виљареал је победио Леванте са 2:1.

ЛИГА ШАМПИОНА ЗА СПАС СЕЗОНЕ: Бајерн у опасности да остане без трофеја први пут после 2012. године

ФУДБАЛЕРИ Бајерна дочекују Реал Мадрид на стадиону "Алијанц арена" овог уторка од 21 час. То је прва утакмица првог полуфиналног пара овогодишње Лиге шампиона и последња прилика за немачког гиганта да освоји неки трофеј у сезони на измаку.

30. 04. 2024. у 08:00