ПАУНОВИЋ ПОНОВО ПОБЕЂУЈЕ: Рединг без проблема савладао Лутон

26. 12. 2020. у 18:57

ФУДБАЛЕРИ Рединга, које са клупе предводи Вељко Пауновић победили су Лутон на свом терену са 2:1 у 21. колу Чемпионшипа.

Домаћин је питање победника практично решио у првом полувремену када је на семафору стајало 2:0.

Голове за тим Вељка Пауновића постигли су Том Мекинтајер и Алфа Самедо.

Лутон је до почасног поготка дошао у 90. минуту, а стрелац је био Казенга ЛуаЛуа.

Рединг се овом победом вратио на победнички колосек, пошто је уписао први тријумф након два везана пораза.

Клуб са "Мадејски" стадиона се сада налази на петом месту на табели са 36 бодова, док је Лутон 15. са 27.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

БРЕСТ ЈЕ НАДОМАК ИСТОРИЈСКОГ ПЛАСМАНА У ЛИГУ ШАМПИОНА: Раштимовани црвено-бели не смеју представљати тежак задатак за пирате

БРЕСТ ЈЕ НАДОМАК ИСТОРИЈСКОГ ПЛАСМАНА У ЛИГУ ШАМПИОНА: Раштимовани ''црвено-бели'' не смеју представљати тежак задатак за ''пирате''

ФУДБАЛЕРИ Бреста свој поход на Лигу шампиона настављају против Ремса којег ће угостити на отварању 33. кола Лиге 1 (21:00).

10. 05. 2024. у 08:00